تبلیغات
ظهور منجی - نامه ای به یك دوست .... ۱

نامه ای به یك دوست .... ۱

نویسنده : محمد علی یعقوبی 1386/12/29 06:03  •    ارسال شده در: عمومی

اما بعد! درود بر تو ای دوست پراخلاص در دین خدا!
ای آنكه در عشق و ایمان به خاندان وحی و رسالت به اوج آگاهی و یقین پر كشیده ای!
 
ما در نامه خویش به سوی تو, آفریدگار بی همتایی را كه جز او خدایی نیست,  سپاس گفته و از بارگاه او بر سرور و سالار و پیام آورمان محمد(ص) و خاندان گرانقدر و پاك او درود و رحمت جاودانه می طلبیم.

 

و به تو كه خداوند برای یاری حق توفیقت ارزانی داشته, پاداشت را بخاطر سخنان جاودانه ای كه با صداقت از جانب ما می گویی, كامل و افزون سازد! اعلام می داریم كه به ما (از جانب آفریدگار هستی) اجازه داده شده است كه تو را به افتخار دریافت نامه و پیام كتبی مفتخر ساخته و تورا مسئول سازیم كه آنچه را به تو می نگاریم, همه را به دوستان راستین ما كه در قلمرو پیام رسانیت هستند, برسانی.

 

 به آن دوستان و شیفتگانی كه خداوندبه بركت فرمانبرداری از حق, گرامیشان بدارد  و در پرتو حراست و عنایت خود به آنان, كارهایشان را كفایت و مشكلاتشان را مرتفع سازد.

 

از این رو به آنچه یادآوری كردیم, آگاه باش كه خداوند با یاریش تو را در برابر دشمنانش كه از مرزهای دین او بیرون رفته اند, تأیید فرماید و نیز در كار بزرگ رسانیدن آنچه كه به خواست خداوند بر تو یادآوری و ترسیم خواهیم نمود به  كسانی كه بدانها اطمینان و اعتماد داری, عمل نما!
گرچه, ما اینك آنچه خداوند( بر اساس حكمت خویش ) برای ما و پیروان  باایمانمان , صلاح اندیشیده است, تا هنگامی كه حكومت دنیا در دست فاسقان واستبدادگران است, در مكانی دور از قلمرو بیدادگران سكونت گزیده ایم, اما بر اوضاع و اخبار شما و جامعه شما به خوبی آگاهیم. چیزی از رخدادهای زندگی شما بر ما پوشیده نمی ماند و شرایط غمبار و دردناكی كه شما بدان گرفتار آمده اید, آنگونه كه هست برای ما شناخته شده است؛ از آن زمانی كه بسیاری از شما به راه و رسم ناپسندی كه پیشینیان شایسته كردارتان از آن دوری می گزیدند, روی آورده و پیمان فطرت را, به گونه ای پشت سر انداختید كه گویی هرگز بدان آگاه نیستید ...

 وآنگاه (به كیفر گناهان) به این شرایط غمبار و خفت انگیز گرفتار گشتید.

 

ما از سرپرستی و رسیدگی به امور شما كوتاهی نورزیده و یاد شما را از صفحه خاطر خویش نزدوده ایم؛ كه اگر جز این بود، موج سختیها بر شما فرود می آمد و دشمنان بدخواه و كینه توز، شما را ریشه كن  می ساختند.

 

پس پروای خداوند را پیشه سازید و از ( اهداف بلند آسمانی ) ما پشتیبانی كنید  تا شما را از فتنه ای كه به سویتان روی آورده است و شما اینك در لبه پرتگاه آن قرار گرفته اید نجات بخشیم. از نگون بختی و فتنه ای كه هر كس مرگش فرا رسیده باشد در آن نابود می گردد و آن كس كه به آرزوی خویش رسیده باشد, از آن دور می ماند, و آن فتنه, نشانه ای از نشانه های نزدیك شدن جنبش ماست و پخش نمودن خبر آن به دستور ما, بوسیله شماست.

 

 خداوند نور خود را, گرچه شرك گرایان را, خوش نیاید, كامل خواهد گردانید.

 

از برافروختن و شعله ور ساختن آتش پرشراره جاهلیت كه گروههای اموی مسلك، آن را برافروخته و گروه هدایت یافتگان را بوسیله آن می ترسانند, به سپر دفاعی « تقیه » پناه برده و بدان چنگ زنید! من نجات آن كسی را تضمین می كنم كه در آن فتنه برای خود, موقعیت و جایگاهی نجوید و در انتقاد و عیبجویی از آن به  راهی خداپسندانه گام سپارد.

 

از رویدادی كه به هنگامه فرارسیدن جمادی الاول امسال روی خواهد داد, عبرت آموزید و از خواب گرانی كه شما را ربوده است, برای رخداد سهمگین از آن

 بیدار شوید. بزودی نشانه ای روشن از آسمان و نشانه ای روشن از زمین پدیدار خواهد گشت.

 

در شرق عالم رویدادهای اندوهبار و دلهره آور رخ خواهد گشود و آنگاه گروههایی كه از اسلام بیرون رفته اند, بر عراق سلطه خواهند یافت. بر اثر سیاست

ناهنجار آنان, مردم دچار تنگی معیشت و روزی

می شوند و پس از مدتی بر اثر  نابودی استبدادگری بدكار, رنجها و دردها برطرف خواهد شد و آنگاه پرواپیشگان درست اندیش و شایسته كردار, از نابودی او شادمان خواهند شد.

 

مردمی كه از نقاط مختلف كره زمین به زیارت خانه خدا می روند, هرچه  بخواهند در دسترس آنان قرار خواهد گرفت و ما در آسان ساختن سفر حج آنان مطابق دلخواهشان نقش و موقعیت ویژه ای خواهیم داشت كه در پرتو نظم و تدبیر و انسجام, آشكار می گردد.

 

از این رو هریك از شما باید با همه وجود و امكانات به كارهایی بپردازید كه او را به دوستی ما نزدیك می سازد و از كارهایی كه ناخوشایند و موجب خشم و ناراحتی ما می گردد, به شدت دوری جویید, چرا كه فرمان مل بطور ناگهانی فرا می رسد, در شرایطی كه بازگشت و توبه سودی نبخشیده و پشیمانی از گناه  و زشتكاری, او را از  كیفر عادلانه ما, رهایی نخواهد داد.

 

خداوند, راه رشد و رستگاری را به شمایان الهام بخشد و وسایل پیروزی به مهر  و لطف خویش, برایتان فراهم آورد هان ای برادر پر مهر و پر اخلاق و باصفای در محبت! و ای یار و یاور باوفای ما!

 

این نامه ما بسوی توست, خداوند به چشم بیداریش كه هرگز آن را خواب نمی گیرد, تو را حفظ كند, این نامه را نگهدار و آنچه را برایت نگاشته ایم به كسی نشان مده و هیچ كسی را از محتوای آن آگاه مساز و آنچه در این نامه است تنها به افراد مورد اعتماد خویش بازگو و به خواست خداوند پیروان ما را به عملكرد بر طبق محتوای  آن, سفارش كن و درود خدا بر محمد و خاندان پاك و پاكیزه اش باد!

 آخرین ویرایش: 1387/05/19 02:08

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر